Zajmiemy się znalezieniem lokatorów, skonstruowaniem adekwatnych umów najmu, zainterweniujemy w razie problemów. Bez zbędnego stresu i zaangażowania z Twojej strony, a należność za czynsz będzie co miesiąc wpływać na Twoje konto.

Właściciele wynajmowanych nieruchomości spotykają się z różnymi wyzwaniami w trakcie najmu. Profesjonalna firma zarządzająca może ułatwić zarabianie na wynajmie i znacznie ograniczyć problemy i stres z nim związany.

Wiele osób, które zdecydowały się wyprowadzić z Polski, nadal posiada tam mieszkanie. Nie warto, żeby stało puste, ponieważ wtedy generuje straty – nadal trzeba płacić czynsz do spółdzielni i podatki. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być wynajem.

Zazwyczaj decyzja o znalezieniu lokatorów  kojarzy się tylko z problemami. Każdy z nas słyszał o najemcach, których trudno znaleźć, o tych, co nigdy nie płacą na czas, a w dodatku ciągle robią imprezy i niszczą mieszkania. To faktycznie czasem się zdarza, ale tak nie musi być, jeśli o wszystko zadbają specjaliści.

Profesjonalna firma zarządzająca najmem może rozwiać Twoje obawy. Albion Finanse zarządzając najmem Twojej nieruchomości pokaże Ci, że zarabianie na wynajmie jest dostępne dla każdego.

Albion Finanse będzie zarządzać Twoją nieruchomością oraz dbać o nią. Znajdziemy osoby godne zaufania, które zostaną Twoimi lokatorami. Udostępnimy napisane przez prawnika umowy najmu, a drobne naprawy i inne nieprzewidziane sytuacje nie będą już Twoim zmartwieniem.