Oddziały w Wielkiej Brytanii

Telefon: 02034 757946
Komórka: 07305 858761

Oddział w Polsce

Telefon: 58 7764006

Oddziały w Wielkiej Brytanii

Telefon: 02034 757946
Komórka: 07305 858761

Oddział w Polsce

Telefon: 58 7764006

Opinie naszych klientów.

W Albion Finanse kładziemy nacisk na wysoką jakość oraz indywidualne i bezpośrednie doradztwo finansowe. Wyróżnia nas bezkonkurencyjny poziom obsługi Klienta i porad – bez zobowiązań.
Te wartości są kluczowe w naszej pracy, co sprawia, że Klienci od wielu lat obdarzają nas zaufaniem. Dzięki rekomendacjom od zadowolonych Klientów nasza baza kontaktów ciągle się powiększa.

300x300

Anna

Nottingham / Gdańsk

Szczerze polecam Albion FInanse, pomogli mi kupić wymarzone mieszkanie dla mojej córki w Polsce, bez ciągłych wyjazdów i biegania za papierami. Dobry kontakt i wsparcie pani Agnieszki, od zbierania dokumentów do otrzymania kluczy. Najlepsza firma w UK do kredytu w Polsce!
.

300x300

Zbigniew

Worksop / Bydgoszcz

Współpraca z Albion Finanse to najlepszy pomysł jaki może przyjść do głowy, kiedy chce się kupić mieszkanie w Polsce. Bez biegania po bankach z każdym papierkiem, bez straty urlopu na wyprawy do Polski. Ja musiałem znaleźć tylko mieszkanie, które chciałem kupić. Dostarczyłem do Albion dokumenty, a wszystko zostało załatwione za mnie. Polecam!

300x300

Artur i Joanna

Shirebrook / Poznań

Myśleliśmy, że mieszkając w UK nie możemy starać się o kredyt w Polsce. Wtedy znajomi podesłali nam link do strony Albion Finanse. Przy pomocy pana Dariusza dowiedzieliśmy się, jak to zrobić i po kilku tygodniach kupiliśmy mieszkanie w Poznaniu. Właśnie je wykańczamy,a od nowego roku będziemy wynajmować studentom.

300x300

Mariusz i Aleksandra

Londyn / Oława

Jeśli zarabiasz w funtach i chcesz kupić dom w Polsce, żeby mieć gdzie wrócić na starość to zrób to teraz. W Albion Finanse o kredytach wiedzą wszystko. Potrzebne dokumenty wysyłaliśmy do Albion mailem albo pocztą, oni załatwili sprawy z polskim bankiem, musieliśmy tylko podpisać umowę kredytową w Polsce i akt notarialny. Szybko i sprawnie, polecamy!.

300x300

Krystyna i Paweł

Doncaster / Łódź

Bardzo polecam firmę Albion, bo oni bardzo pomagają. Chcieliśmy kupić mieszkanie od kuzyna, ale pani w banku w Polsce powiedziała, że nikt nam nie da kredytu, bo nie mieszkamy w Polsce. Z facebooka się dowiedziałam, że można to zrobić przez Albion Finanse. Powiedzieli nam co i jak, co mamy im przysłać i gdzie podpisywać, pomogli wypełniać dokumenty. Bardzo dziękujemy za pomoc!

300x300

Grzegorz

Coventry / Gdynia

Da się kupić mieszkanie w Polsce bez problemów i niespodzianek. Jestem zaskoczony, że poszło tak szybko, pomogli mi w Albion Finanse. Polecam!

Top