Kredyt hipoteczny to jedno z głównych rozwiązań, dzięki któremu można sfinansować wybudowanie lub zakup domu czy mieszkania. Często uzyskanie go kojarzy się z ogromną ilością formalności. Jak się okazuje, to nie takie trudne, zwłaszcza gdy ma się zaufanego specjalistę w dziedzinie finansów.

Najwięcej wątpliwości wśród osób zainteresowanych kredytem hipotecznym budzi pojęcie zdolności kredytowej. Jej właściwe przeanalizowanie, udokumentowanie, a także wypracowanie w celu spełnienia warunków potrzebnych do otrzymania pożądanego kredytu to zadanie wymagające wiedzy i wsparcia eksperta, dlatego warto się do tego jak najlepiej przygotować.

Świadomy klient to wiarygodny klient w oczach banku. Im więcej pracy wykonamy wspólnie przed zaciągnięciem zobowiązania, tym mniejszy stres i większe zaufanie ze strony instytucji, która z chęcią udzieli nam kredytu na korzystnych warunkach.

Znając cel, należy wybrać drogę, by go osiągnąć. Przebrnięcie przez szereg procesów i gąszcz ofert umożliwi uzyskanie zdolności pozwalającej na wybór najlepszego rozwiązania, dzięki któremu sfinansujecie Państwo budowę lub zakup wymarzonego lokum.

Analiza zdolności kredytowej, wybór najlepszego rozwiązania spośród wielu dostępnych na rynku, opracowanie optymalnego systemu spłaty, zabezpieczenie kredytu i przeprowadzenie przez proces jego pozyskiwania – to tylko część wsparcia, na jakie mogą liczyć nasi klienci. Naszym nadrzędnym celem jest znalezienie i wybranie oferty, która zapewni spokój i realizację indywidualnych oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci odpowiedzą na każde państwa zgłoszenie.

  • analiza zdolności kredytowej
  • wybór rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb
  • opracowanie optymalnego systemu spłaty
  • zabezpieczenie kredytu
  • opieka i wsparcie eksperckie na każdym etapie