Kredyty hipoteczne i gotówkowe dla zarabiających za granicą sa dalej dostępne. Jesteśmy specjalistami w prowadzeniu takich spraw i mamy bardzo wysoką skuteczność. Wiemy na co zwracaja uwagę banki w Polsce przy zarobkach za granicą.

Kupno nieruchomości w Polsce nie musi być trudne, można kupić z myślą o powrocie w najbliższej przyszłości, kupić na wynajem, można też kupić jako lokatę kapitału i z planem powrotu na emeryturze.

Najczęściej zadawane pytania wyjaśnione na filmie.

Pomyśl o przyszłości

Nieruchomości to jedna z najlepszych lokat kapitału, kupując w Polsce możesz przekazać nieruchomość w zarządzanie i  cieszyć sie zwrotem plus spłacającym się kredytem. Współpracujemy z agencjami nieruchomości w całej Polsce.

Banki w Polsce do obliczenia zdolności kredytowej przeliczają wynagrodzenie w funtach na złotówki, dzięku temu zdolność kredytowa jest bardzo wysoka dla zarabiających w funtach. Nie ma też ryzyka w zmianie kursu gdyż kredyt jest zaciągnięty w walucie w której się zarabia.

Dla banków w Polsce trzeba przede wszystkim udokumentować pracę, wymagany jest staż co najmniej 6 miesięcy w obecnej pracy i co najmniej 2 lata pracy w Wielkiej Brytanii.

Przy kredycie hipotecznym wymagany jest wkład własny – co najmniej 30% wartości nieruchomości.

Banki w Polsce uznają wypłate dyrektora spółki LTD jako dochód przy zachowaniu pewnych warunków.

Niestety dochod z „self employment” nie jest uznawany przez polskie banki.

Banki w Polsce wymagają między innymi:

  • payslipy – odcinki wypłaty za co najmniej 3 miesiące
  • raport kredytowy experian
  • umowa o pracę – kontrakt
  • wyciąg z konta w Wielkiej Brytanii za okres od 3 do 6 miesięcy