Chcesz kupić mieszkanie lub dom, ale nie masz czasu i możliwość, by każdy urlop spędzać w Polsce i szukać odpowiedniej nieruchomości? Zostaw to nam!

Albion Finanse współpracuje z wieloma biurami nieruchomości w całym kraju. Jeśli szukasz kawalerki w Warszawie, apartamentu w Kołobrzegu, czy domu pod Wrocławiem lub czegoś w zupełnie innej lokalizacji – współpraca z nami to najlepsze rozwiązanie. Określ, co chciałbyś kupić, a my pomożemy Ci to znaleźć.

Szukając nieruchomości trzeba zadać sobie szereg pytań. Wybór jest ogromny, dlatego dobrze poznać swoje potrzeby i możliwości oraz wiedzieć, jakie ma być jej przeznaczenie.

Innych mieszkań szukamy dla siebie, innych na wynajem, dlatego warto ustalić, cel zakupu. Trzeba także zastanowić się, jaki masz budżet i jaka lokalizacja Cię interesuje. Położenie domu lub mieszkania ma ogromny wpływ na jego cenę.

Czy chcesz kupić dom czy mieszkanie? Jeśli dom to czy szeregowy, bliźniak, a może wolnostojący? Warto też wziąć pod uwagę, jak duża powinna być działka, by utrzymanie ogrodu nie było kłopotliwe oraz to, ile sypialni będziesz potrzebować, by każdy z domowników czuł się swobodnie.

Przy wyborze mieszkania także trzeba podjąć wiele decyzji. Należy zastanowić się, czy bardziej odpowiada nam lokal z rynku pierwotnego czy wtórnego, w bloku, a może w kamienicy, jaki metraż, ile pokoi, z balkonem czy bez, z miejscem postojowym zewnętrznym czy w garażu.

Jeśli do końca nie wiesz, czego szukasz mogą pomóc Ci doświadczeni pośrednicy w obrocie nieruchomościami, z którymi współpracujemy. Po sprecyzowaniu Twoich oczekiwań wyszukamy najlepsze oferty dla Ciebie, a nasi partnerzy w Polsce umówią Cię na obejrzenie nieruchomości w dogodnym terminie.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!