Wszyscy ciężko pracujemy, ale mimo to zdarza się, że do spełnienia marzeń brakuje nam trochę gotówki. Rozwiązaniem może być wzięcie kredytu gotówkowego. Jego zaletą jest to, że pożyczone pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel.

Polskie banki oferują wiele różnych produktów dostępnych dla osób, które zarabiają poza granicami Polski. Jest ich jednak bardzo dużo i mogą różnić się znacząco. Każdy bank ma także własne kryteria przyznawania kredytów gotówkowych i ścieżki ich procesowania. Jako klient nie musisz tracić czasu na porównywanie różnorodnych ofert, możesz poprosić o pomoc specjalistów.

Uniwersalność kredytu gotówkowego pozwala na realizację różnorodnych planów, a bank nie będzie prosił o wskazanie, na jaki cel zostały one przeznaczone.
Czasami auto odmówi współpracy w najmniej odpowiednim momencie, a zdarza się, że więcej pieniędzy wydaje się na ciągłe naprawy niż wyniósłby koszt nowego. Tu rozwiązaniem może być wzięcie kredytu gotówkowego.
Bywa, że dorosłe już dzieci planują ślub albo zakup pierwszego mieszkania, a rodzice chcą im pomóc. Wsparciem w realizacji takich planów może być kredyt gotówkowy.
Marzenia o egzotycznych wakacjach lub o nowych meblach także można urzeczywistnić przy pomocy pieniędzy z kredytu gotówkowego.

Z punktu widzenia Klienta największą jego zaletą jest to, że można go wykorzystać na dowolny cel i wziąć w polskim banku, nawet jeśli zarabiasz w innej walucie niż złotówki.

Specjaliści Albion Finanse:

  • znajdą najlepszą dla Ciebie ofertę,
  • pomogą zgromadzić i przygotować dokumenty,
  • doradzą jak wypełnić i złożyć wniosek,
  • będą informować Cię o przebiegu całego procesu kredytowego.

Albion Finanse przeprowadzi Cię za rękę przez cały proces kredytowy, a nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, wyjaśnimy zawiłości polskiej biurokracji, dobierzemy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania, pomożemy zebrać dokumenty i wypełnić wnioski.

Jeśli nie chcesz odkładać planów na później, a do ich realizacji potrzebujesz gotówki, to napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy!