Oddziały w Wielkiej Brytanii

Telefon: 02034 757946
Komórka: 07305 858761

Oddział w Polsce

Telefon: 58 7764006

Oddziały w Wielkiej Brytanii

Telefon: 02034 757946
Komórka: 07305 858761

Oddział w Polsce

Telefon: 58 7764006

Usługi

Kredyty Hipoteczne

Kredyt hipoteczny umożliwi Ci zakup domu lub mieszkania w Polsce na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Nasi specjaliści pomogą wybrać najlepszą ofertę z wielu produktów bankowych i zajmą się całym procesem kredytowym.

Kredyty gotówkowe

Pieniądze z kredytu gotówkowego w polskim banku można przeznaczyć na dowolny cel. Przedstawimy Ci najkorzystniejsze oferty, pomożemy wybrać najlepszą i będziemy wspierać na każdym etapie procesu kredytowego. Większość formalności załatwisz online oszczędzając czas.

Zarobki za granicą

Albion Finanse specjalizuje się w pomocy przy udzieleniu kredytu osobom, które zarabiają w różnych walutach europejskich, między innymi w funtach, euro czy czeskich koronach. O szczegóły możliwości ubiegania się o kredyt hipoteczny lub gotówkowy zapytaj naszego doradcę.

Inwestycje w Polsce

Dysponujesz dodatkowym kapitałem, ale nie wiesz, w co go zainwestować? Pomożemy Ci wybrać i kupić nieruchomość w Polsce na wynajem, za gotówkę, a także przy pomocy kredytu hipotecznego, a Twój kapitał będzie pracować dla Ciebie. Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami.

Zarządzanie najmem

Jeśli jesteś już właścicielem mieszkania lub domu w Polsce, który wynajmujesz lub dopiero rozważasz taki sposób na zainwestowanie kapitału możesz skorzystać z naszej oferty. Oddanie nieruchomości w zarządzanie profesjonalnej firmie pozwala czerpać zyski z najmu bez stresu związanego z jego samodzielną obsługą.

Wyszukiwanie nieruchomości

Przy współpracy z ogólnopolską siecią naszych Partnerów znajdziemy dla Ciebie nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania. Wyszukamy i przedstawimy Ci oferty najlepsze na rynku, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Top